- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík HYPERION Dekorhome
Konferenčný stolík HYPERION Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík v modernom retroštýle je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva. Ľahko ho zladíte s akýmkoľvek interiérom a vhodnými bytovými doplnkami.
Pod doskou stola sú praktické otvorené police a dve zásuvky, kam môžete umiestniť knižky, časopisy, ovládače a ďalšie nevyhnutnosti. Stolík je možné použiť aj napríklad pod TV.
Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti. Vďaka tomu je každý kus jedinečný.
Farba:
sheesham
Materiál:
masívne sheeshamové drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









