- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík KLYTIOS Dekorhome
Konferenčný stolík KLYTIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento model konferenčných alebo odkladacích stolíkov sa skladá výhradne z šikovne zostavených teakových kusov dreva, ktoré dohromady vytvárajú hladký povrch. Každé poleno je inak tvarované, má odlišné farby kresby a individuálnu zrnitosť. Môžete sa teda tešiť na konferenčný stolík, ktorý v tejto podobe existuje iba raz na svete!
Nádherná štruktúra dreva teaku okamžite upúta pozornosť každého. Cez svoj jedinečný dizajn je možné konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov a vyzerá skvele s každou pohovkou. Ak chcete, aby vaša obývacia izba vyzerala obzvlášť prirodzene, odporúčame ju skombinovať s gaučom s ľanovým alebo látkovým poťahom. Ďalšie teakové bytové doplnky sú tiež skvelým spôsobom, ako vyzdvihnúť a zdôrazniť dizajn tohto nevšedného konferenčného stolíka.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
teak
Materiál:
masívne teakové drevo
Rozmery:
šírka: 30 / 40 / 90 cm
hĺbka: 30 / 40 / 60 cm
výška: 45 / 50 cm
Rozmer stola:
30 x 30 x 45 cm
40 x 40 x 45 cm
90 x 60 x 50 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 30 cm, 40 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 30 cm, 40 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo MOLLY VELVET 1
Paraván jazero Dekorhome
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 387.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 615.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 697.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 434.80 €
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Kreslo pravá koža / kov Dekorhome
Kreslo pravá koža / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
244.50 €
Čierna
Nie je skladom
199 €
Sivá
Nie je skladom
209.40 €
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 051.20 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
814.20 €





















