- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Boreas
- Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnové odkladacie stolíky prekvapia svojim elegantným vzhľadom a praktickosťou. Môžu slúžiť aj ako dekoratívny prvok sám o sebe.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Dekor:
sheeshamové drevo
mangovníkové drevo
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo
Rozmery veľkého:
šírka: 25 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 80 cm
Rozmery stredného:
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 70 cm
Rozmery malého:
šírka: 15 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 60 cm
Balenie obsahuje: 3 x stolík
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 15 cm, 20 cm, 25 cm |
| HĹBKA | 15 cm, 20 cm, 25 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 15 cm, 20 cm, 25 cm |
| HĹBKA | 15 cm, 20 cm, 25 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










