- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík OFION Dekorhome
Konferenčný stolík OFION Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento netradičný konferenčný stolík v tvare debny s pokladom nadchne nejedného milovníka vína. Z boku má totiž zabudovanú vinotéku av druhej polovici stolíka je úložný priestor, ktorý odkryjete čiastočným odklopením hornej dosky.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu OFION.
Farba:
sheeshamové drevo
mangovníkové drevo
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
361.60 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
357.30 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 305.60 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 353 €Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
120x80x77 cm Odoslanie do 14 dní 348.70 € 140x80x77 cm Odoslanie do 14 dní 396.10 €Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
232.30 €
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 538.30 € 180x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 590 € 200x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 659 €Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
931.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
883.10 €













