- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Kód produktu: INVI41892+
Telefonická objednávka
OBJAVTE KONFERENČNÝ STOLÍK PALLAS
Predstavte si tento exkluzívny kúsok ako korunu vášho obývacieho priestoru, kde eleganciu spája s funkčnosťou. Konferenčný stolík PALLAS sa nestáva iba nábytkom, ale vyjadrením vášho štýlu a túžby po dokonalosti.

ODVÁŽNY DESIGN ART-DECO
Kovová konštrukcia v bielej a zlatej farbe dodáva stolíku odvahu a vkus, prinášajúci nádych luxusu do každej miestnosti. Stolová doska s mramorovým dekorom a lesklými líniami v sebe skrýva notu výnimočnosti a prestíže.

KVALITNÉ MATERIÁLY PRE DLHÚ ŽIVOTNOSŤ
Kovová konštrukcia a stolová doska s akrylovým sklom sú zárukou trvanlivosti a odolnosti voči každodennému používaniu. Stôl zostane spoľahlivým partnerom pre relaxáciu aj spoločenské okamihy.

DOPLNKOVÝ POTENCIÁL S HARMONIOU
Ľahko kombinovateľný s ďalšími produktmi z rovnakého radu, aby vytvoril harmonický vzhľad celého priestoru. PALLAS sa stáva kľúčovým prvkom pre transformáciu obývačky na oázu elegancie a pohodlia. Nechajte Konferenčný stolík vytvoriť v obývacej izbe oázu elegancie a pohodlia, kde každý detail odráža vašu osobnosť a vkus. Obklopte sa krásou, ktorá trvá, a doprajte si to najlepšie pre váš domov.
Stolík ponúkame vo svojej veľkostiach:
- Ø 45 cm
- Ø 60 cm
Výber priemeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
antracit / čierna / zlatá
Materiál:
kov / preglejka / akrylové sklo
Rozmery veľkého stolíka:
priemer: 60 cm
výška: 45 cm
Rozmery malého stolíka:
priemer: 45 cm
výška: 50 cm
Nosnosť:
50 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Barokový, Elegantný, Príručný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 45 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRIEMER | 45 cm, 60 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Preglejka, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Barokový, Elegantný, Príručný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 45 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRIEMER | 45 cm, 60 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Preglejka, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolový stolík ZETHOS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 460.70 €
665 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 101.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 150.40 €
311.90 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 827.80 €
1 532.20 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield posteľ PALLAS 160 Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 628.80 €
1 074.50 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield posteľ PALLAS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 490.10 €
1 097 €
Přidat do oblíbených













