- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík OLIVIA
Konferenčný stolík OLIVIA
Kód produktu: V-CH-OLIVIA-LAW
Telefonická objednávka
Elegantný konferenčný stolík OLIVIA v zaujímavom prevedení je vyrobený v kombinácii chrómovanej ocele a dymového tvrdeného skla.
Stolík sa bude hodiť ako do moderných aj klasicky zariadených obývacích izieb, tak do čakární, recepcií či kaviarenských prevádzok.
Farba:
chróm / priehľadná čierna
Materiál:
sklo / kov
Rozmery:
priemer: 81 cm
výška: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 81 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| PRIEMER | 81 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Pohovka MOLLY VELVET 2
Prijímame predobjednávky
od 554.50 €
592.80 €
Přidat do oblíbených
Kreslo MOLLY VELVET 1
Prijímame predobjednávky
od 388.90 €
441.50 €
Přidat do oblíbených








