- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík SINIS Dekorhome
Odkladací stolík SINIS Dekorhome
Telefonická objednávka
LUXUSNÝ ODKLADACÍ STOLÍK S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM
Tento ručne vyrobený odkladací stolík sa stane jedinečným doplnkom vášho interiéru. Vďaka svojej unikátnej tepanej štruktúre povrchu pôsobí stolík extravagantne a prináša do priestoru nádych orientálneho štýlu. Jeho elegantný dizajn vynikne v každej miestnosti a dodá vášmu domovu sofistikovaný vzhľad.

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE
Jedinečnou vlastnosťou tohto stolíka je jeho multifunkčnosť – keď ho otočíte, premení sa na praktickú nádobu, do ktorej môžete uložiť dáždniky, vankúše alebo ďalšie drobnosti. Táto flexibilita ho robí nielen krásnym, ale aj veľmi praktickým pomocníkom do domácnosti.

ORIGINÁLNA RUČNÁ PRÁCA
Každý stolík je originál, pretože je ručne vyrábaný. Táto precízna remeselná práca dodáva každému kusu unikátny charakter, ktorý môže zahŕňať drobné farebné nedokonalosti alebo nerovnosti povrchu. Na výber máte z niekoľkých farebných variantov: elegantné strieborné, luxusné zlaté alebo teplé medené. Každá farba dodá vášmu interiéru iný charakter a zvýrazní jeho štýl.
- strieborná
- medená
- zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery:
priemer: 36 cm
výška: 47 cm
Hmotnosť:
5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný už zmontovaný.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| PRIEMER | 36 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Drevený paraván 4-dielny Dekorhome
Drevený paraván 4-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
350.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
336.50 €
Sivá
Nie je skladom
345 €
Drevený paraván 3dielny Dekorhome
Drevený paraván 3dielny Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
272.30 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
251.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
241.70 €
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
59.90 €
Podlahová váza SINIS 2 Dekorhome
Podlahová váza SINIS 2 Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
94.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
94.40 €















