- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík OSMERO 100 Dekorhome
Konferenčný stolík OSMERO 100 Dekorhome
Telefonická objednávka
Doska stola je vyrobená z masívneho sheeshamového dreva, ktoré je celosvetovo známe pre svoju pôsobivú kresbu. Glazované prvky vytvárajú nádherný kontrast medzi sýto hnedou drevinou a svetlejšími miestami.
Ručne vyrobený stôl je lakovaný, vďaka čomu sa zvýraznila kresba dreva a povrch je odolnejší a jemnejší.
Vlásenkové nohy s miernym sklonom dodávajú stolíku jedinečný retro vzhľad, ktorý ešte podčiarkuje jeho neobvyklý tvar.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
sheesham / čierna
Materiál:
masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 45 cm
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík OSMERO smoke Dekorhome
Konferenčný stolík OSMERO smoke Dekorhome
60 cm Odoslanie do 14 dní 262.50 € 70 cm Odoslanie do 14 dní 275.40 €Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 051.20 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
814.20 €







