- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka DRYÁS Dekorhome
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývacej izby.
Sedačka je čalúnená príjemnou zamatovou látkou s nápaditým dekoratívnym prešívaním v piatich farebných variantoch: horčicová, ružová, modrá, smaragdová a sivá. Stojí na drevených nohách lakovaných čiernou farbou so zlatým zakončením. Sedacia časť v sebe ukrýva pružiny.
Súčasťou sedacej súpravy DRYÁS sú dva veľké chrbtové vankúše a dva malé vankúšiky v tvare valčeka.
Farba:
horčicová / čierna / zlatá
ružová / čierna / zlatá
modrá / čierna / zlatá
smaragdová / čierna / zlatá
sivá / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka (100% Polyester) / drevo / pružina
Rozmery:
šírka: 225 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 200 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 50 cm
výška operadla: 40 cm
výška nožičiek: 16 cm
rozmer malého vankúša: 51 x 15 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 225 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
















