- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Provance
- Konferenčný stolík PROVANCE
Konferenčný stolík PROVANCE
Telefonická objednávka
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Konferenčný stolík PROVANCE ponúka odkladací priestor v podobe police.
Farba:
sosna Andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 53 cm
Hmotnosť:
27 kg
Dodávané v demonte.
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda PROVANCE K3SP
Vešiaková skriňa PROVANCE 2SD
Vešiaková skriňa PROVANCE 2SD
Zelená
Odoslanie do 14 dní
381.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
378.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
411.90 €







