- Domov
- Spálňa
- Spálňové zostavy
- Provance
- Nočný stolík SN PROVANCE
Nočný stolík SN PROVANCE
Telefonická objednávka
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Stolík disponuje otvorenou policou a zásuvkou s kovovou úchytkou.
Farba:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
16,5 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





