- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík PULA
Konferenčný stolík PULA
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STOLÍK PULA
Na dizajne záleží. Zakomponujte do svojho interiéru štipku netradičnosti a rozveseľte priestor konferenčným stolíkom PULA. Precízny dizajn, ktorý v priestore rozhodne zažiari.
PRECÍZNY DIZAJN
Vyrobený je z DTD laminovanej v niekoľkých farebných variantoch. Na prvý pohľad jednoduchý, a zároveň tak neodolateľný stolík. Pýši sa výškovo nastaviteľnou vrchnou doskou, ktorú ľahko manuálne zdvihnete pomocou jednoduchého mechanizmu. Na bočnej strane stolíka nájdete policu, ktorá rozhodne neostane nevyužitá.
- biela
- biela / dub sonoma
- biela / beton
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 98,4 cm
hĺbka: 50,2 cm
výška: 42,6 - 54,1 cm
Hrúbka materiálu:
16 mm
Hmotnosť:
18 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















