- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík SELENA
Konferenčný stolík SELENA
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík SELENA je vyrobený v kombinácii chrómované ocele a dymového skla v dvoch farebných variantoch: čierna / zlatá a čierna / strieborná.
Stolík zaujme svojou originálnou podnoží.
Farba:
dymové sklo / zlatá
dymové sklo / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 55 cm
Nosnosť:
20 kg
Hmotnosť:
10,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,1 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička K381
Taburet COSBY
Taburet COSBY
Světle modrá
Nie je skladom
47 €
















