- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík 2 ks MORINO
Odkladací stolík 2 ks MORINO
Telefonická objednávka
Neobvyklý, očarujúce a hlavne praktický set stolíkov MORINO prináša dostatočne veľkú odkladaciu plochu. Vďaka svojmu dizajnu rozžiari každú domácnosť.
Konštrukcia je vyrobená z kovu v jedinečnom prevedení chróm zlatá alebo ružové zlato. Vrchná časť je z tvrdeného skla v čiernej farbe. Či už budú stáť priamo vedľa seba alebo oddelené, pritiahnu všetku pozornosť.
Set stolíkov MORINO dodá vašej domácnosti tú správnu iskru a šarm.
Farba:
chróm zlatá / čierna
ružové zlato / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
kov / tvrdené sklo 6 mm
Rozmery väčšieho stolíka:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 50 cm
Rozmery menšieho stolíka:
šírka: 42 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
9,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 42 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRIEMER | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Konferenčný stolík SELENA
Konferenčný stolík SELENA
Zlatá
Nie je skladom
178.40 €
Stříbrná
Skladom
Konferenčný stolík UNIVERSE 55 cm
Konferenčný stolík UNIVERSE 55 cm
Zlatá
Nie je skladom
186.90 €
Černá / šedá
Nie je skladom
108.70 €
Stříbrná
Nie je skladom
212.90 €
Konferenčný stolík 2 ks MERCURY
Konferenčný stolík 2 ks MERCURY
Průhledná
Skladom
Bílošedý mramor
Skladom





