- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík SERAPIS Dekorhome
Konferenčný stolík SERAPIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík je vyrobený z obľúbeného sheeshamového dreva a zaujme svojou funkčnosťou vďaka integrovanej zásuvke. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prírodné a jasné kúzlo.
Stolík je skutočne masívny v pravom slova zmysle.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne sheeshamové drevo, lakované
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield leňoška ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
538.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
538.30 €
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 051.20 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
814.20 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Paraván jazero Dekorhome
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €









