- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konferenčný stolík v priemyselnom štýle sa bude hodiť do moderného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z masívneho mangovníkového dreva. Praktické šuplíky na maličkosti a odklápacia doska stola napríklad na plédy.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu THOR.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 45 cm
Rozmery zásuvky (4x):
šírka: 21 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 7 cm
Rozmer priehradky:
šírka: 62 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 30 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 305.60 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 353 €Jídelní stůl THOR X Dekorhome
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 585.70 € 200x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 779.70 € 240x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 865.90 €Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
120x80x77 cm Odoslanie do 14 dní 348.70 € 140x80x77 cm Odoslanie do 14 dní 396.10 €Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
232.30 €








