- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík SINIS Dekorhome
Konferenčný stolík SINIS Dekorhome
Telefonická objednávka
KONFERENČNÝ STOLÍK S JEDINEČNÝM CHARAKTEROM
Tento konferenčný stolík je dokonalou kombináciou prírodných materiálov a remeselnej zručnosti, ktorá dodá vašej domácnosti štýl aj praktickosť. Doska stola je vyrobená z masívneho mangovníkového alebo akáciového dreva, ktorého jedinečná kresba bola zámerne ponechaná v prirodzenej kráse a zvýraznená jemnou vrstvou laku. Mangovníkové aj akáciové drevo sa vyznačuje svojou farebnou rozmanitosťou, vďaka čomu bude každý stolík skutočným originálom.
RUČNE VYROBENÝ KORPUS S TEPANÝM DETAILMI
Stôl stojí na ručne vyrobenom korpuse, ktorý je dostupný v bielom, medenom alebo striebornom prevedení. Korpus je zdobený jemnými tepanými jamkami a drobnými farebnými odchýlkami, ktoré podčiarkujú jeho rustikálny a zároveň elegantný vzhľad. Touto kombináciou prírodného dreva a detailne spracovaného kovu stolík prináša do interiéru harmóniu a originalitu.
- biela / akácia
- strieborná / akácia
- medená / mangovník
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Stolík nie je len estetickým prvkom, ale aj praktickým pomocníkom. Jedna polovica drevenej dosky je odklápacia, čo umožňuje ľahký prístup do priestranného úložného priestoru vo vnútri korpusu. Tento priestor je ideálny na uschovanie diek, vankúšikov, časopisov alebo iných drobností, ktoré chcete mať vždy po ruke, ale zároveň schované.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 30 cm
hrúbka dosky: 2 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný už zmontovaný.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Vidiecky, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Vidiecky, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolový stôl so zásuvkou FAETHON Dekorhome
Rozkladacie kreslo KENY
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €




















