🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Konferenčný stolík YAVA je vyrobený z MDF s prírodnou dubovou dyhou, konštrukcia je z čierno lakovanej ocele.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF + prírodná dubová dyha / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 42 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 49 cm
Hmotnosť:
4,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,7 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,7 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Čierna
Nie je skladom
29.30 €