- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladací stolík NISA
Odkladací stolík NISA
Kód produktu: V-CH-NISA-LAW
Telefonická objednávka
Odkladací stolík NISA je vyrobený z dyhovanej MDF vo farbe dub zlatý a práškovo lakovanej ocele.
Farba:
dub zlatý / čierna
Materiál:
dyhovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 60 cm
Nosnosť:
20 kg
Hmotnosť:
5 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
Na stiahnutie
Nisa_manual.jpg (jpg, 60.2 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







