- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderná konzolová jedálenská stolička LADON v industriálnom štýle je čalúnená látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože alebo umelou kožou v štyroch farebných variantoch: hnedá, svetlosivá, sivá a čierna. Stojí na pohupovej podnoži z brúsenej nerezovej ocele.
Stolička je doplnená podrúčkami, ktoré sú čalúnené ako zvyšok stoličky. Sedák aj operadlo majú pruhované dekoratívne prešívanie.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Farba:
hnedá (mikrovlákno) / čierna
svetlosivá (mikrovlákno) / čierna
sivá (mikrovlákno) / čierna
čierna (umelá koža) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / umelá koža / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 50 cm
výška chrbtovej opierky: 50 cm
výška podrúčiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička LADON Dekorhome
Barová stolička LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
160x90x77 cm Odoslanie do 14 dní 585.70 € 200x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 779.70 € 240x100x77 cm Odoslanie do 14 dní 865.90 €Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Borovica
Nie je skladom
458.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
348.70 €










