- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík NARTAN
Konzolový stolík NARTAN
Telefonická objednávka
Hľadáte do svojej predsiene alebo obývacej izby niečo praktické, a zároveň dizajnové? Potom by vás mohol zaujať konzolový stolík NARTAN, ktorý využijete mnohými spôsobmi. Získa si vás svojím jednoduchým, zato moderným dizajnom.
Vyrobený je z čiernej kovovej konštrukcie a drevotriesky v prevedení dub. Je ideálny pre priaznivcov industriálneho štýlu. Stolík disponuje dvoma policami, ktoré slúžia na odkladanie vecí či dekorácií. Dve zásuvky v hornej časti dodávajú tomuto konzolovému stolíku pridanú hodnotu. Zásuvky majú push-up otvárania.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
kov / MDF / DTD
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 79 cm
Nosnosť police:
10 kg
Hmotnosť:
13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Závesná lampa AVIER TYP 4
Lavica s úložným priestorom zamat Dekorhome
Lavica s úložným priestorom zamat Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
177.90 €
Sivá
Nie je skladom
113.90 €
Béžová
Nie je skladom
133.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
131.80 €
Drevený stojanový vešiak F-2059
Drevený stojanový vešiak F-2059
Biela
Skladom
105.80 €
Dub
Skladom
71.10 €
Tmavě hnědá
Skladom
71.10 €
Prírodné drevo
Skladom
71.10 €





