🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Štýlová jedálenská stolička K85 je vyrobená z chrómovanej ocele, ktorá je potiahnutá eko kožou v piatich farebných variantoch krémová, čierna, hnedá, sivá, cappuccino. Moderná stolička je vhodná do kuchyne a iných interiérov.
Farba:
čierna
krémová
sivá
cappuccino
Výber farby zvoľte prosím vo variante produktu - farba.
Materiál:
chrómovaná oceľ / eko koža
Rozmery:
šírka: 42 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 100 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
9,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Skladom
121 €
Sivá
Skladom
121 €
Krémová
Skladom
121 €
Antracit
Skladom
121 €