- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo AVATAR
Kreslo AVATAR
Kód produktu: V-CH-AVATAR-FOT
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo AVATAR s dizajnovým prešívaním sa bude skvele vynímať v obývacej izbe, v spálni alebo hale.
Kreslo je čalúnené látkou v sivej farbe. Stojí na štyroch ocelovýh nohách v čiernej farbe. Pre maximálne pohodlie je kreslo doplnené o malý vankúšik.
Farba:
sivá / čierna
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 67 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 49 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Konferenčný stolík ANTICA
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Konferenčný stolík ANTICA
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
90.10 €
90.10 €
99.90 €
Přidat do oblíbených
Set konferenčných stolíkov MENTONA 2
Skladom
u vás do 08.05.2026
59.90 €
68.70 €
Přidat do oblíbených
Sedacia súprava EMILY ROH rozkladacia
Varianty produktu
Sedacia súprava EMILY ROH rozkladacia
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 065.20 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 065.20 €
Odoslanie do 14 dní
1 065.20 €
1 299.40 €
Přidat do oblíbených













