🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Elegantné a pohodlné kreslo VERDON nájde svoje miesto v každom kútiku vašej domácnosti.
Kreslo je celočalúnené jemnou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá. Stojí na štyroch oceľových nožičkách lakovaných čiernou farbou. Pýši sa praktickými opierkami, vysokým a pohodlným operadlom a ideálne výškou sedu pre ľahké vstávanie.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 73 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 94 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Nie je skladom
244.60 €
Sivá
Nie je skladom
244.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
244.60 €
Petrolejová
Nie je skladom
243.10 €
Žltá
Nie je skladom
241.70 €
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zlatá
Nie je skladom
209.20 €
Stříbrná
Nie je skladom
195.90 €
Bronzová
Nie je skladom
183.70 €