- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo AVATAR 2
Kreslo AVATAR 2
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo AVATAR 2 s dizajnovým prešívaním sa bude skvele vynímať v obývacej izbe, v kuchyni pri jedálenskom stole alebo hale.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na štyroch oceľových nohách v čiernej farbe. Pre maximálne pohodlie je kreslo doplnené o malý vankúšik.
Farba:
zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 67 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:
12,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Konferenčný stolík ANTICA
Konferenčný stolík ANTICA
Čierna
Skladom

















