- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo CASTEL
Kreslo CASTEL
Telefonická objednávka
Moderné kreslo CASTEL je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou s výrazným prešívaním v niekoľkých farebných variantoch.
Nožičky kreslá sú z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:
svetlosivá / čierna
tmavo zelená / čierna
horčicová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
poťahová zamatová látka / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 71 cm
hĺbka: 79 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
11 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Konferenčný stolík 2 ks FOLLA
Konferenčný stolík 2 ks FOLLA
Biela
Nie je skladom
55.60 €
Čierna
Skladom















