- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hranaté kreslo látka / chróm Dekorhome
Hranaté kreslo látka / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto hranaté kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho textilné čalúnenie vnesie do vašej domácnosti nádych nadčasovej elegancie.
Kreslo tvorí pevný drevený rám a čalúnenie z polyesteru. Vzhľadom k mäkkému sedáku a ergonomickému tvaru je tak pohodlné, že sa nepochybne stane vaším obľúbeným miestom k odpočinku. Je posadené na chrómových nohách, ktoré zvyšujú stabilitu kresla.
Farba:
krémová
žltá
vínová
modrá
pistáciová
hnedá
sivohnedá
svetlosivá
tmavosivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
polyester / drevený rám / chrómované nohy
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 71 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu od zeme: 43 cm
Hmotnosť:
17,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





























