- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvorte vo svojom bývanie príjemnú atmosféru vo vintage duchu s týmto nádherným kreslom.
Táto stolička je čalúnená odolnou pravou kozie kožou, ktorá vám poskytuje vynikajúci zážitok zo sedenia. Pohovka stojí na nohách z masívneho mangovníkového dreva, takže je stabilný a robustný.
Farba:
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 76 cm
šírka sedu: 55 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 38 cm
výška operadla: 41 cm
výška podrúčiek: 76 cm
Hmotnosť:
19,3 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Chesterfield, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,3 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Chesterfield, Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,3 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
640.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
480 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €
Rohová pohovka Chesterfield umelá koža - ľavá Dekorhome
Rohová pohovka Chesterfield umelá koža - ľavá Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
963.70 €
Biela
Nie je skladom
822.70 €
Čierna
Nie je skladom
869.60 €
Pohovka Chesterfield 2-sedadlo umelá koža Dekorhome
Pohovka Chesterfield 2-sedadlo umelá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
506.70 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
518 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
526.40 €
Konferenčný stolík hnedá Dekorhome
Umelá kožušina EBONY 60x90 cm
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
36.20 €
Biela
Skladom
34.70 €
Čierna
Skladom
34.70 €
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
223.20 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
234.20 €












