- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo CHILLOUT
Kreslo CHILLOUT - DEKOR: Orech americký
Telefonická objednávka
Moderné relaxačné kreslo CHILLOUT v modernom retroštýle už len podľa názvu vyzýva na príjemný odpočinok. Svojím nevšedným dizajnom navyše ozvláštni vašu obývaciu izbu, spálňu, ale napríklad aj čakáreň či kaviareň.
Farba:
americký orech / sivá
dub / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / lakovaná oceľ / preglejka / dyha
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 79 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Látka, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Látka, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Globus bar Dekorhome
Koberec STELLAN
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Globus bar Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €


















