- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo MELISA
Kreslo MELISA
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo MELISA sa stane stredobodom vašej obývačky.
Kreslo je čalúnené príjemnou hebkou látkou v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá. Na komforte mu pridáva vyvýšená opierka hlavy. Kreslo stojí na kovovej podnoži z chrómovanej ocele v zlatej farbe.
Farba:
krémová / zlatá
sivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenská stolička K537
Jedálenská stolička K537
Sivá
Skladom
Krémová
Skladom












