- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo DHARS
Telefonická objednávka
Vďaka svojmu pôsobivému designu sa kreslo DHARIS stane dominantou každej domácnosti. Jeho vynikajúci vzhľad a prevedenie z neho tiež robí vhodnú voľbu pre reprezentačné haly alebo kancelárie, kde dokáže vytvoriť dojem elegancie a luxusu. Pohodlnosť pri sedení zaisťuje pružina Falista s dlhou životnosťou a HR pena.
Potiahnuté je látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch. Stabilitu zaisťujú kovové nohy.
Farba:
svetlosivá / čierna
zelená / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov / pružina / HR pena
Rozmery:
šírka: 112 cm
hĺbka: 91 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 46 cm
výška nožičiek: 15,5 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





























