- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo GASPAR 2
Kreslo GASPAR 2
Telefonická objednávka
RELAXAČNÉ KRESLO GASPAR
S relaxačným kreslom GASPAR v látke môžete doslova rozprestrieť oblaky pohodlia priamo vo svojej obývačke. Tkanina je nielen krásna na pohľad, ale aj neuveriteľne jemná na dotyk.

POHODLNÝ A KOMFORTNÝ
Robustná kovová konštrukcia zaručuje stabilitu stoličky a jej vysokú nosnosť. Čalúnenie sedadla zaručuje vysoký komfort sedenia vďaka svojej mäkkosti a schopnosti prispôsobiť sa.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / pěna / kov
Rozmery:
šířka: 90 cm
hloubka: 95 cm
výška: 60 cm
Hmotnost:
18 kg
MONTÁŽ
Stolička sa dodáva už zmontovaná a pripravená na okamžité použitie.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Rozkladacia sedacia súprava VEZAN
Rozkladacia sedacia súprava VEZAN
Sivá
Odoslanie do 14 dní
880.70 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
880.70 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
880.70 €





