- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné elektrické kreslo SUAREZ
Relaxačné elektrické kreslo SUAREZ
Telefonická objednávka
Kreslo SUAREZ je mechanicky polohovacie, hojdacie a relaxačné s elektrickou funkciou. Príjemne namasíruje, a to vďaka ôsmich vibračným bodom. Konkrétne, štyri sa nachádzajú na opierke chrbta a zvyšné štyri na sedadle s časovačom 15 alebo 30 minút.
Kreslo má v oblasti pásu funkciu ohrevu, ktorá sa dá aj vypnúť. Vaše unavené nôžky pohotovo podoprie podnožka, o unavené ruky sa postarajú masívne opierky.
Toto relaxačné kreslo vyrobené z látky.
Farba:
sivohnedá
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 84 - 95 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
26 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Konferenčný stolík umelá koža Dekorhome
Konferenčný stolík umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
101.20 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
106.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
96.70 €
Šedozelená
Nie je skladom
155.70 €
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
199.90 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
222.70 €
Stojaca lampa kov Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €





