🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Toto luxusné kreslo so štýlovým dizajnom bude vynikať v ktorejkoľvek miestnosti. Bude to dokonalé miesto na sedenie pre vašu rodinu, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo relaxovať.
Kreslo je čalúnené mäkkou pravou kozie kožou. Je tiež silne polstrované pre viac pohodlia.
Rám z mangovníkového dreva je veľmi robustný a má dlhú životnosť.
Kreslo vnesie nádherný štýl do každého interiéru.
Je tiež prešívané ozdobnými gombíkmi, ktoré zapôsobí svojou jemnou eleganciou.
Zostavenie kresla je jednoduché.
Farba:
čierna
hnedá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 79 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka: 55 cm
výška sedu: 44 cm
Materiál:
pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevo
Hmotnosť:
24,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,5 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Nie je skladom
341.50 €
Čierna
Nie je skladom
265.40 €
Sivá
Nie je skladom
310.20 €
Hnedá
Nie je skladom
315.90 €
Čierna
Nie je skladom
424.10 €
Sivá
Nie je skladom
297.80 €
Béžová / černá
Nie je skladom
293.80 €
Hnedá
Nie je skladom
394.80 €
Čierna
Nie je skladom
333.40 €
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
284.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
270.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
298.90 €