- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo pravá koža / drevo Dekorhome
Kreslo pravá koža / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto kreslo bude pútavým doplnkom v obývacej izbe. Môžete si v ňom rozprávať s rodinou, sledovať televíziu alebo len tak relaxovať.
TV kreslo je vyrobené z pravej kozej kože, takže je odolné a mäkké na dotyk. Silne polstrovaný sedák a operadlo vám navyše pri sedení poskytnú optimálne pohodlie. Nohy sú zhotovené z masívneho mangovníka, tropického tvrdého dreva, ktoré je synonymom robustnosti a stability.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý nábytok jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:
svetlo nedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 68 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 69 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
21,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Chesterfield, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Chesterfield, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Konferenčný stolík drevo / kov Dekorhome
Konferenčný stolík drevo / kov Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
299.90 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
366.70 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
203.30 €
Konferenčný stolík 2 ks KASTLER TYP 2
Konferenčný stolík 2 ks KASTLER TYP 2
Biela
Odoslanie do 14 dní
52.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
52.90 €
















