- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo pravá koža / kov Dekorhome
Kreslo pravá koža / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvorte si doma jemnú vintage atmosféru s týmto kreslom z pravej kože.
Toto kreslo je čalúnené na dotyk mäkkú pravú kozie kožou, na ktoré sa výnimočne dobre sedí. TV kreslo má železný rám s práškovým nástrekom, takže je stabilný a pevné.
Dôležitá poznámka: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, takže každý kus je jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:
hnedá / čierna
sivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
pravá kozej kože / železo
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 43 cm
výška podrúčiek od zeme: 62 cm
Hmotnosť:
19,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















