- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo s podnožkou látka Dekorhome
Kreslo s podnožkou látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto kreslo vytvorí elegantné prostredie v každej čakárni, recepcii, kancelárii i vo vašom bývaniu. Pôvabné krivky podrúčok kresla so sebou do každého interiéru prinesie dávku klasického luxusu a štýlu.
Silne polstrovaný sedák, ergonomické operadlo a podrúčky ponúkajú maximálny komfort pri sedení. Stoličku možno tiež používať ako podnožku pre ešte viac pohodlia. Kompaktný dizajn zaručuje robustnosť, odolnosť a dlhodobé používanie.
Uvelebte sa do tohto kresla s šálkou čaju a doprajte si príjemný odpočinok!
Farba:
červená / čierna
fialová / čierna
modrá / čierna
hnedá / čierna
svetlosivá / čierna
tmavosivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka 100% polyester / plast
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 66 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 31 cm
hĺbka: 31 cm
výška: 32 cm
Hmotnosť:
13,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 31 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 56 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA KRESLA | 56 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 66 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 31 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 56 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA KRESLA | 56 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 66 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
124.80 €
Čierna
Nie je skladom
106.80 €
Sivá
Nie je skladom
99.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
109.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
114.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
120 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
96.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
96.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
114.20 €























