- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo CLUBBY
Kreslo CLUBBY
Telefonická objednávka
Moderné kreslo CLUBBY sa hodí do modernej i klasickej obývacej izby. Svoje miesto ale určite nájde aj v spálni alebo predsieni.
Je čalúnené zamatovou látkou príjemnou na dotyk, a to v niekoľkých farebných variantoch. Nohy sú z masívneho dreva v prírodnej farbe.
Farba:
sivá
tmavo zelená
modrá
horčicová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 64 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
17 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Obývacia stena SNAP
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Konferenčný stolík 2 ks IKLIN
Biela
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
92.20 €
Beton
Odoslanie do 14 dní
92.20 €












