- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo SILVA
Kreslo SILVA
Kód produktu: AR-SIL+
Telefonická objednávka
SILVA je elegantné kreslo s mäkkým povrchom, ktoré je ideálne pre moderné aj tradičné domácnosti. Sedák je vyplnený HR penou a vlnovou pružinou pre maximálne pohodlie. Má tiež pohodlnú chrbtovú opierku a podrúčky. Kreslo je dokončené čiernymi oceľovými nohami pre moderný vzhľad. Kreslo môže byť doplnené ďalšími produktmi z tohto radu, vrátane pohovky a pouffe.

Materiál:
látka / drevo / bonelové pružiny / kov / pena
Rozmery:
šírka: 94 cm
hĺbka: 99 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 60 cm
šírka sedu: 60 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
40 kg
Nosnosť:
150 kg
Dodávané v demonte.

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| HĹBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| HĹBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Odkladací stolík GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Odkladací stolík GAIA Dekorhome
30 cm Odoslanie do 14 dní 137.50 € 40 cm Odoslanie do 14 dní 189.20 €
Odoslanie do 14 dní
od 137.50 €
182.40 €
Přidat do oblíbených
Obývacia stena FRONTAL 1 NEW
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Obývacia stena FRONTAL 1 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
Odoslanie do 14 dní
282.40 €
347.40 €
Přidat do oblíbených




































