- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Ušiak kreslá
- Kreslo ušiak BREDLY
Kreslo ušiak BREDLY
Telefonická objednávka
KRESLO UŠIAK
Chladné zimné večery sú ako stvorené na domáce leňošenie pri dobrom filme, šálke čaju alebo pri knihe. Synonymom pohodlného odpočinku je práve kreslo-ušiak.

ŠKANDINÁVSKÝ DIZAJN
Kreslo je inšpirované švédskym designom, ktorý je známy svojou čistotou a funkčnosťou. Kreslo je celočalúnené látkou soro v elegantných farbách, čo podčiarkuje jeho estetický vzhľad a zároveň zaisťuje vysokú úroveň odolnosti a jednoduchú údržbu.

VHODNÝ AJ AKO DARČEK
Potešte svojich starých rodičov a darujte im pohodlné kreslo pre ich dokonalý odpočinok. Dedko dostane kresielko, v ktorom môže sladko driemať. Babka pomocníka, v ktorom môže veselo háčkovať či pliesť svetre. Kreslo s vyššou opierkou ocenia aj mamička, ktorá uspáva svoje dieťa, alebo otecko, ktorý sa vrátil domov po dlhom únavnom dni.
JEMNÉ FARBY
Vyberte si farbu, ktorá najlepšie doplní Váš interiér – máme pre Vás pripravené farby. Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Soro alebo látky Kronos, doba dodania 8-10 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
- hnedá / buk
- šedá / čierna
- tyrkysová / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / MDF
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 87 cm
výška: 117 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
22 kg

MONTÁŽ
Kreslo je dodávané v demontovanom stave, čo zjednodušuje transport a umožňuje Vám jednoduchú montáž v pohodlí Vášho domova.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
































