- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kreslo HWC-J76
Telefonická objednávka
Kreslo zaujme svojím vzhľadom, ale predovšetkým pohodlím. Kvalitné pružiny v sedáku zaistia pohodlné sedenie aj na niekoľko hodín a vyzývajú na odpočinok. Vysoko kvalitný poťah bouclé dotvára celkový vkusný vzhľad. Bude sa hodiť nielen do konferenčných miestností, kaviarní a salónikov alebo hotelových hál, ale svoje miesto si nájdu aj v obývacej izbe či Vašej pracovni.
Výrobca je úspešne testovaný BSCI. Výrobca je povinný dodržiavať sociálne normy.
Farba:
tmavosivá / čierna
svetlosivá / čierna
krémová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (90% polyester, 10% polyakryl) / masívne borovicové drevo / kov / polyuretán
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 78 cm
šírka sedu: 51 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 43 cm
výška chrbtovej opierky: 37 cm
výška podrúčky od sedadla: 26 cm
Hmotnosť:
23 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Barová stolička HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 104 €
109.40 €
125.80 €
Přidat do oblíbených
Vešiaková polica Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 122 €
128 €
147.10 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík 2 ks PENELOPE
Varianty produktu
Ořech
Nie je skladom
107.70 €
Sivá
Nie je skladom
107.70 €
Bronzová
Nie je skladom
126 €
Konferenčný stolík 2 ks PENELOPE
Ořech
Nie je skladom
107.70 €
Sivá
Nie je skladom
107.70 €
Bronzová
Nie je skladom
126 €
Prijímame predobjednávky
od 107.70 €
Přidat do oblíbených
Závesná polica / stôl
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 180 €
od 189.80 €
Přidat do oblíbených
Nástenná lampa CROMINA 1xE27
Odoslanie do 14 dní
71.80 €
92.80 €
Přidat do oblíbených




















