🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Toto zvláštne kreslo, tvarované ako ľudská ruka, kombinuje odvážny, výrazný štýl s funkcionalitou a obľúbia si ho ako dospelí, tak deti a mládež.
Toto vysoko kvalitné kreslo so zamatovým čalúnením je veľmi pohodlné. Štýlová konštrukcia je veľmi odolná. Netypické operadlo kresla umožňuje sa pohodlne oprieť a relaxovať. Zamatový povrch je príjemný na dotyk a ľahko sa čistí.
Montáž je naozaj jednoduchá.
Farba:
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
drevený rám / čalúnenie z vysoko kvalitného zamatu
Rozmery:
šírka: 73,5 cm
hĺbka: 73,5 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 39 cm
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Černá / bílá
Nie je skladom
147 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
156.90 €
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
142.20 €
Čierna
Nie je skladom
205.10 €
Sivá
Nie je skladom
180.40 €
Světle hnědá
Nie je skladom
153.30 €
Fialová
Odoslanie do 10 dní
239 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
216.90 €
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
140.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
125.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
118.70 €
Fialová
Nie je skladom
118.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
131.30 €
Modrá
Nie je skladom
108.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
121.20 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
115.40 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
123.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
116.10 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
132.20 €