- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo BUTTERFLY pravá kozej kože / oceľ Dekorhome
Relaxačné kreslo BUTTERFLY pravá kozej kože / oceľ Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše vintage motýlie kreslo z pravej kozej kože bolo navrhnuté pre dokonalý odpočinok po náročnom dni. Jeho ikonický motýlkový tvar je veľmi obľúbený a bude sa hodiť do každého interiéru.
Toto klasické motýlie kreslo s čalúnením z kože so srsťou má jemne zaoblené operadlo a sedák, ktoré zaručujú dostatočnú oporu pre vaše telo a maximálne pohodlie.
Toto odolné retro motýlie kreslo je celé ručne vyrobené z pravej kozej kože. Všetky štyri rohy kreslá sú tiež obalené pravou kožou. Oceľový rám s práškovým nástrekom mu dodáva stabilitu a odolnosť.
Kreslo je ľahké a pohodlné.
Montáž je jednoduchá.
Dôležitá poznámka: Farby a vzorovanie kozej kože sa líši kus od kusu, čím robí každý kus nábytku jedinečným. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:
čierna / biela
hnedá / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 59 cm
hĺbka sedu: 66 cm
výška sedu: 53 cm
Materiál:
čalúnenie z pravej kozej kože (100% koža) / oceľový rám s práškovým nástrekom
Hmotnosť:
5,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koža |
| ŠÍRKA SEDU | 59 cm |
| HĹBKA SEDU | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 53 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Odkladací stolík SALMAR NEW
Odkladací stolík SALMAR NEW
Hnedá
Skladom
Biela
Skladom






















