- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo zamat / drevo Dekorhome
Kreslo zamat / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto elegantné kreslo, vykladané lesklými krištáľovými gombíky, sa stane perfektnou dekoráciou vašej spálne, chodby alebo obývačky.
Kreslo je čalúnené vysoko kvalitným zamatom a má silné molitanové polstrovanie, čo vám pri sedení zaistí mimoriadne pohodlie. Vďaka pevným nohám kaučukovníkových dreva je toto kreslo stabilné a odolné. Je ideálnym miestom na sledovanie filmov, čítanie knihy alebo len tak k odpočívanie!
Farba:
modrá
fialová
zelená
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
zamatová látka 100% polyester / nohy kaučukovníkového dreva
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 65 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu od zeme: 39 cm
Hmotnosť:
10,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,7 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Stôl s regálom NARVIK B1
Stôl s regálom NARVIK B1
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
Obývacia stena SNAP
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
Pohovka Chesterfield 2-sedadlo umelá koža Dekorhome
Pohovka Chesterfield 2-sedadlo umelá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
506.70 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
518 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
526.40 €



















