- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena BENSON
Obývacia stena BENSON
Telefonická objednávka
ŠTÝLOVÁ A PREMYSLENÁ NÁBYTKOVÁ SÚPRAVA BENSON
Nábytková súprava Benson v dekore dub artisan a elegantnom odtieni kašmír dodá interiéru moderný vzhľad a príjemne teplú atmosféru. Je navrhnutá s dôrazom na praktickosť a vizuálnu ľahkosť, takže sa hodí aj do menších obývacích priestorov. Ponúka dostatok úložného priestoru a jednoducho ju zladíte s ostatným vybavením domácnosti.
- kašmír / dub artisan
- čierna / dub artisan

KVALITNÉ MATERIÁLY A PRAKTICKÉ PREVEDENIE
Súprava je vyrobená z laminovanej nábytkovej dosky s hrúbkou 16 mm, doplnená o plastové úchytky a spoľahlivé kovové pánty. Kombinácia farieb dub artisan / kašmír a dub artisan / čierna pôsobí moderne, elegantne a zároveň univerzálne pre rôzne štýly interiéru.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Závesná skrinka
šírka: 50 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 77,2 cm
Nástenná polica
šírka: 78,6 cm
hĺbka: 17,1 cm
výška: 8 cm
TV stolík / spodná skrinka
šírka: 140 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 36,2 cm
Stojacia skrinka
šírka: 50 cm
hĺbka: 29,5 cm
výška: 84,2 cm
Materiál:
laminovaná nábytková doska 16 mm, plastové úchytky, kovové pánty
Celková šírka súpravy:
190 cm
Hmotnosť:
54 kg
MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 50 cm, 79 cm, 140 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 17 cm, 28 cm, 30 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 77 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sklo, MDF |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 1x polica, 1x skrinka, 1x závesná skrinka |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 002.10 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 002.10 €Relaxačné kreslo OSLO 1S
Relaxačné kreslo OSLO 1S
Béžová
Skladom
Tmavosivá
Skladom
Konferenčný stolík 2 ks MERCURY
Konferenčný stolík 2 ks MERCURY
Průhledná
Skladom
Bílošedý mramor
Skladom











