- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka AMANDA 260
Kuchynská linka AMANDA 260
Kód produktu: V-PL-K-AMANDA 260
Telefonická objednávka
Kuchynská linka AMANDA je vhodná do všetkých domácností. Kuchynská linka je vyrobená z kvalitného lamina v dvoch farebných variantoch: akácia škoricová alebo akácia škoricová / dub navara. Korpus je v dekore wenge.
Súčasťou kuchynskej zostavy je aj kuchynská doska v dekore žula o sile 28 mm.
Kuchynskú linku dodávame bez spotrebičov a drezu.
Farba:
akácia škoricová
akácia škoricová / dub navara
Materiál:
DTD laminovaná
Dĺžka zostavy:
260 cm
Šírka horných skriniek: 260 cm
Šírka spodných skriniek: 200 cm
Zostava obsahuje (dĺžka x hĺbka x výška):
- široká spodná skrinka pod drez: 80 x 45 x 85 cm
- úzka spodná skrinka so zásuvkami: 40 x 45 x 85 cm
- široká spodná skrinka: 80 x 45 x 85 cm
- široká závesná skrinka: 80 x 31 x 57 cm
- úzka závesná skrinka: 40 x 31 x 57 cm
- skrinka nad digestor: 60 x 31 x 57 cm
- široká sklenená skrinka: 80 x 31 x 57 cm
- kuchynská doska
Hmotnosť:
140 kg
Dodáva sa v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 200 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 57 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm, 60 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 44 cm, 57 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 200 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 57 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm, 60 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 44 cm, 57 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Varianty produktu
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €
Odoslanie do 10 dní
od 110.50 €
127.60 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa AVIER TYP 4
Odoslanie do 14 dní
od 48.80 €
61 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K303
Dostupnosť podľa variant
51.30 €
57.20 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K384
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenská stolička K384
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
51.30 €
57.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička ABIRA NEW
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 57 €
71.30 €
Přidat do oblíbených
Stropné svietidlo ACROBAT
Odoslanie do 14 dní
od 42.80 €
55.30 €
Přidat do oblíbených





