🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Vneste do svojej kuchyne trochu nevšedného vintage štýlu a zároveň aj dodatočný úložný priestor s naším kuchynským vozíkom z masívneho akáciového dreva! Či už potrebujete viac miesta na jedlo alebo ho radšej využijete ako odkladací stolík či vozík, zvládne čokoľvek.
Kuchynský vozík je vyrobený z akáciového dreva, ktoré sa vyznačuje svojou pevnosťou a tvrdosťou, a to mu v spojení s jeho prírodné povrchovou úpravou zaručuje mimoriadnu stabilitu a odolnosť. Pre hladké presúvanie je opatrený 4 kolieskami, z ktorých 2 možno zabrzdiť. Ľahko ho teda preveziete z miesta na miesto a tam ho kedykoľvek zabrzdíte a bezpečne zaparkujete. Zásuvka a spodná polička vám navyše poskytnú veľa miesta, kam si môžete položiť stojany na fľaše, kuchárky a najrôznejšie kuchynské náčinie. Po strane nájdete aj vešiak na utierky, takže ich budete mať vždy po ruke. Montážny materiál je súčasťou balenia.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 89 cm
Hmotnosť:
28,5 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
115.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
115.30 €
Antracit
Nie je skladom
165.30 €