- Domov
- Lavica RUSTON Dekorhome
Lavica RUSTON Dekorhome
Kód produktu: INVI46562
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF |
| HRÚBKA DOSKY | 8 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl s úložným priestorom ARTEMIS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
420.70 €
Přidat do oblíbených
Komoda ATLAS Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Odoslanie do 14 dní
900.40 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
977.90 €
Komoda ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
900.40 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
977.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 900.40 €
1 228.40 €
Přidat do oblíbených
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 046.90 €
1 608.60 €
Přidat do oblíbených












