- Domov
- Nábytok
- Predsien
- Lavice a stoličky
- Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová truhla z MDF je potiahnutá kvalitnou umelou kožou v niekoľkých farebných variantoch. Stojí na šiestich plastových nohách. Po odklopení sedacej časti sa vo vnútri truhlice nachádza veľkorysý úložný priestor.
Truhla nájde svoje využitie v každej miestnosti – v kuchyni, spálni, chodbe či obývacej izbe.
Farba:
biela
krémová
hnedá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / umelá koža / plast
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 45 cm
vnútorný priestor: 173 x 39 x 26 cm
výška nožičiek: 8,5 cm
Nosnosť:
160 kg
Hmotnosť:
21,2 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| NOSNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Umelá koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















