- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Leňošky
- Leňoška LAMBA
Leňoška LAMBA
Telefonická objednávka
Skvele vzužiteľná a vyzerajúca luxusne. Taká je na prvý pohľad leňoška LAMBA. Čalúnená v látke Whisper, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zvýrazňuje elegantný dizajn leňošky a jej čisté línie. Oblečená je v modrej farbe. Vynikne v moderných, ale aj v tradičných interiéroch. Postavená je na plastových nožičkách v striebornej farbe.
LAMBA disponuje úložným priestorom a plochou na spanie o rozmere 95x203 cm. Dodávaná je so štyrmi vankúšmi. Vychutnajte si s leňoškou LAMBA ničím nerušený odpočinok a maximálne pohodlie.
Ponúkame vám možnosť objednať si leňošku v 8 farebných prevedeniach látky Whisper, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:
modrá / strieborná
Materiál:
látka Whisper 12 / plast
Orientácia pohovky:
ľavá
pravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 220 cm
hĺbka: 110 cm
výška: 85 / 100 cm
šírka sedu: 203 cm
hĺbka sedu: 70 / 95 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 5 cm
rozmer lôžka: 95x203 cm
rozmer veľkého vankúša: 68x60 cm
rozmer malého vankúša: 48x43 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
85 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 85 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 85 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 203 cm |
| HĹBKA SEDU | 70 cm, 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 10 dní
251.80 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
229 €
Paraván akáciové drevo Dekorhome
Závesné kreslo KALEA NEW 2
Závesné kreslo KALEA NEW 2
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
198.80 €










